دفتر  فروش شرکت SunPring و AMC در ایران

شرکت سان پرینگ در زمینه تولید ماشین آلات مواد غذایی و بسته بندی در چین فعالیت می نماید که دارای تیم حرفه ای طراحی و مهندسی ماشین آلات و تیم مجرب پاسخگویی به مشتریان می باشد. تمامی دستگاه آلات با مواد اولیه با کیفیت اروپائی تولید می شود. این شرکت از سال 2008 کار خود را در زمینه تولید اکسترودر های حرفه ای آغاز کرده و از لحاظ کیفیت مواد اولیه و ماشین آلات یکی از برترین های این کشور می باشد.
شرکت سان پرینگ با داشتن کادری مجرب و آزموده و تکنسین های متخصص می تواند تمامی مراحل تولید انواع مواد غذایی را ارتقا بخشیده و باعث افزایش و سالم سازی تولید گردد. همچنین می تواند شما را در زمینه تولید انواع مواد غذایی از جمله اسنک تولیدی از آردهای ذرت گندم و برنج و با تولید غذای کودک ، کورن فلکس ، کورن پافس ، چی توز و کرانچی با بسته بندی های متفاوت یاری نماید.
شرکت سان پرینگ میتواند در زمینه تولید انواع مواد اکستروژنی مختلف در سطح صنعتی از جمله سویا و نشاسته مودیفاید ( مورد استفاده در چاه نفت ) ارائه خدمات کرده و برای راه اندازی یک واحد تولیدی پرسود و کار آمد در کنار شما باشد. شرکت امریچی در زمینه تولید ماشین آلات مواد غذایی و غذای حیوانات ( پلت اکسترود شده ) در چین فعالیت می نماید که دارای تیم حرفه ای طراحی و مهندسی ماشین آلات و تیم مجرب پاسخگویی به مشتریان می باشد. تمامی دستگاه آلات با مواد اولیه با کیفیت اروپائی تولید می شود. این شرکت از سال 2004 کار خود را در زمینه تولید اکسترودر های حرفه ای آغاز کرده و از لحاظ کیفیت مواد اولیه و ماشین آلات یکی از بهترین های چین می باشد.
با داشتن کادر مجرب و آزموده و تکنسین های متخصص می تواند تمامی مراحل تولید انواع مواد غذایی را ارتقا بخشیده و باعث افزایش و سالم سازی تولید گردد.

ویدیو های  خطوط  تولید  شرکت  سانپرینگ: